Optymalizacja serwisów

Co to jest optymalizacja serwisów?

Ciężko rozpocząć jakiekolwiek procesy SEO bez dobrze zoptymalizowanej strony. To właśnie od tego działania zaczyna się pozycjonowanie strony. Celem optymalizacji jest taka modyfikacja zawartości serwisu (od jego struktury po grafikę i obrazki), by roboty wyszukiwarek mogły go lepiej i szybciej indeksować. Dzięki temu strona jest pozytywnie oceniana przez algorytm wyszukiwarki i pokazuje się wyżej w wynikach wyszukiwania.

Jakie są korzyści z optymalizacji strony dla Twojej firmy?

  • Optymalizacja strony nie tylko dla robotów, ale też dla docelowych użytkowników
  • Łatwiejsze pozycjonowanie
  • Lepsze indeksowanie podstron
  • Lepsze efekty pozycjonowania long tail (ang. „długi ogon”)
  • Długotrwałe rezultaty

Dlaczego my?

Podstawą optymalizacji Twojej strony jest stworzenie pod jej kątem audytu SEO, tj. dokumentu obejmującego jej analizę i szereg przykładowych rozwiązań wybranych elementów. Po zaakceptowaniu zmian przystępujemy do optymalizacji serwisu. Zawsze działamy w porozumieniu z klientem i przedstawiamy różne rozwiązania, zgodnie z jego potrzebami.

Ile kosztuje optymalizacja strony?

Każda strona internetowa jest inna (pod względem wielkości, treści, struktury czy celów w biznesie internetowym). Nie da się jednakowo wycenić dwóch różnych serwisów, dlatego cena takiej usługi zawsze ustalana jest indywidualnie, biorąc pod uwagę charakterystyczne cechy strony.