Reklama graficzna

Co to jest reklama graficzna?

Reklama graficzna to nic innego jak obraz (nieruchomy albo animowany) lub animacja Flash przedstawiająca Twoją ofertę. Po kliknięciu graficznej reklamy użytkownik trafi na Twoją stronę. Skuteczność takiej reklamy podnosi przede wszystkim dynamiczna i atrakcyjna dla klienta grafika i treść. Reklama graficzna przydatna jest w każdej fazie procesu dokonywania zakupu – od etapu kreowania świadomości marki, przez zwiększenie jej rozpoznawalności aż po maksymalizację sprzedaży.

Jakie są korzyści z reklamy graficznej dla Twojej firmy?

  • Dotarcie do nowych odbiorców, którzy jeszcze nie znają Twojej oferty
  • Zwiększenie liczby unikalnych odwiedzin na Twojej stronie
  • Kreowanie wysokiej świadomości marki
  • Więcej użytkowników wyszukujących Twojej oferty
  • Opłata tylko za kliknięcie danego użytkownika bądź 1000 wyświetleń reklamy

Dlaczego my?

Ustalamy z Tobą cele marketingowe, strategię reklamową i określamy Twój budżet reklamowy. Następnie wystawiamy fakturę pro-forma z uwzględnieniem określonych kosztów kampanii. Po zatwierdzeniu przez Ciebie wszystkich ustaleń realizujemy strategię i w trakcie optymalizujemy kampanię. Regularnie wysyłamy raport przedstawiający efekty kampanii, dzięki czemu zawsze jesteś na bieżąco i masz wpływ na swoją reklamę.

Ile kosztuje reklama graficzna?

Opłata pobierana jest za kliknięcie w reklamę i tym samym wejście na Twoją stronę lub za 1000 wyświetleń reklamy. Kwestia budżetu reklamowego zależy tylko od Ciebie. My jedynie doradzamy, jaka kwota będzie najlepsza, żeby zrealizować wszystkie Twoje założenia w możliwie najefektywniejszy sposób.