Dlaczego?

Sklepy internetowe – dlaczego?

Sklep internetowy to doskonały pomysł na samodzielny biznes i niezbędne uzupełnienie sklepu stacjonarnego. Dzięki domenie online liczba twoich klientów stale rośnie. Możesz dotrzeć ze swoją ofertą do konsumentów z całej Polski, a Twój sklep jest otwarty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nie ponosisz dużych nakładów związanych z wynajmowaniem lokalu, dystrybucją towarów czy zatrudnianiem personelu. Internet pozwala również niskim kosztem wejść na rynki zagraniczne, dotąd dostępne tylko dla nielicznych.
Rynek polskich e-sklepów wciąż rośnie, stale też wzrasta liczba internautów aktywnie korzystających z zakupów online. Jeszcze parę lat temu zaledwie kilka procent użytkowników sieci ufało sklepom internetowym.Dziś do robienia zakupów online przyznaje się 70% internautów. Konsumenci coraz częściej zauważają wygodę i oszczędność wynikającą z korzystania z platform wirtualnych. Chętniej zaglądają do sklepów internetowych, zamiast do serwisów aukcyjnych. Jednak polski e-biznes dopiero czeka na prawdziwy boom. W 2011 r. rynek e-commerce w Polsce wzrósł o ponad 32% i był najszybciej rozwijającym się rynkiem Europy. W 2012 r. Polacy zostawią w sklepach internetowych nawet 5,6 mld euro. Warto dostrzec i wykorzystać potencjał, jaki drzemie w branży e-commerce. Skorzystaj z tej szansy zanim wyprzedzi cię konkurencja.

Sklepy internetowe – dlaczego my?

Specjalizujemy się w projektowaniu oprogramowania sklepów dla rynku e-commerce. Wybierając naszą ofertę zyskujesz niezawodny, w pełni funkcjonalny system do sprzedaży online na preferencyjnych warunkach. W jednym pakiecie otrzymujesz gotowy sklep, oparty o autorski system zarządzania treścią CMS. Razem z naszym produktem dajemy ci integralne narzędzia do rozwoju Twojego e-biznesu, stałe aktualizacje oprogramowania oraz doradztwo i wsparcie na wszystkich etapach realizacji projektu. Tylko z nami prowadzenie własnego sklepu internetowego naprawdę się opłaca. Oszczędność środków można bowiem zauważyć podsumowując mnogość dostępnych funkcjonalności i integracji, a także ciągły rozwój systemu.

Sklepy internetowe – aktualna oferta

Kliknij tutaj aby poznać szczegóły oferty dotyczącej oprogramowania sklepów internetowych. Została ona podzielona na trzy pakiety, które zostały dostosowane zarówno do potrzeb początkujących sprzedawców jak i do wymagających sporego zaplecza biznesów.