Integracje

Obsługa

Proponujemy Ci całościową obsługę począwszy od narzędzia, dzięki któremu w kilka chwil dostosujesz sklep do swoich wymagań, hosting (własne miejsce na naszym serwerze, adres w domenie tukupie.pl), przez moduł do wystawiania aukcji na portalu allegro, aż na zintegrowanych hurtowniach skończywszy.

Panel

Twój sklep internetowy będziesz mógł w pełni zaadaptować do swoich potrzeb. Stanie się tak za pomocą panelu administracyjnego, z którym zostały zintegrowane poszczególne narzędzia: dodawanie/usuwanie zdjęć, opisów i cen produktów, system zbierający/realizujący zamówienia, przeglądanie statystyk (odwiedzin, sprzedaży itd.), zestawienie sprzedaży i wiele innych. Całość panelu została przemyślana w taki sposób, aby przekazać ogrom możliwości przy jednoczesnym maksimum łatwości ich obsługi. Przejrzystość i sprawność pracy naszych narzędzi potwierdziły testy w niezależnych firmach.

Allegro

Odkryj nowy rynek zbytu korzystając z możliwości najwięszego polskiego serwisu aukcyjnego. To obecnie jeden z najszybciej rozwijających się kanałów dystrybucji, dzięki któremu uzyskasz lepszą pozycje na rynku. Nie ponosząc dodatkwych kosztów, oszczędzając swój cenny czas, wystawiaj aukcje bezpośrednio ze sklepu internetowego. Nasze rozwiązania są w pełni zautomatyzowane, dzięki czemu obsługa systemu ogranicza się do minimum.

Płatności

Wygodne oraz bezpieczne płatności, jakie można zapewnić kupującym, dzięki integracji sklepu z systemem transakcji online, to więcej zadowolonych, a tym samym powracających do Ciebie klientów. Tak wzbogacona funkcjonalność sklepu, o nowe metody płatności w stosunku do tradycyjnych form przelewu, gwarantuje satysfakcję kupującego dzięki szybszej realizacji przez sklep danego zamówienia.

Hosting

Aby sklep internetowy zaistniał w sieci, powinny zostać spełnione trzy podstawowe warunki: potrzeba niepowtarzalnego adresu internetowego zwanym domeną, miejsca na serwerze zwanym hostingiem oraz właściwego systemu z bazą danych. Otrzymasz to wszystko, a także pocztę mailową we własnej domenie (usługa opcjonalna), którą możesz wykorzystać na prowadzenie swojej działalności. Nie musisz ponosić żadnych dodatkowych opłat we własnym zakresie – zajmujemy się wszystkim, a w razie problemów służymy Ci fachową pomocą techniczną.

Hurtownie

W prosty sposób, już od zaraz, możesz rozpocząć sprzedaż tysięcy produktów, bez konieczności ich magazynowania. Dzięki gotowym integracjom z hurtowniami zaoszczędzisz czas i pieniądze niezbędne przy aktualizacji bazy produktów. Usługę dedykujemy również przedsiębiorcom, którzy pragną poszerzyć ofertę sklepu o nowe pozycje. Jeżeli współpracujesz z hurtownią, która jeszcze nie jest połączona z naszym systemem, zapytaj nas o możliwość integracji.

Porównywarka cen

Porównywarka cen to portal, codziennie odwiedzany przez tysiące potencjalnych klientów, w którym znajdują się oferty różnych sklepów internetowych. Dajemy Ci możliwość efektywnego zwiększenia sprzedaży poprzez umieszczenie Twojej oferty w katalogu porównywarki, dzięki czemu skutecznie dotrzesz do znacznej liczby klientów oraz zwiększysz popularność swojego sklepu.