Wsparcie

Uruchomienie i konfiguracja sklepu

Otwarcie własnego sklepu internetowego jest teraz prostsze niż myślisz. Nie musisz się martwić, czy dasz sobie radę z uruchomieniem oprogramowania. To my zajmiemy się wszystkim za ciebie. Dzięki profesjonalnej i bezpłatnej pomocy naszych konsultantów gładko przejdziesz przez proces konfiguracji sklepu. Poprowadzimy cię krok po kroku prosto do celu. Nie musisz zaprzątać sobie głowy dodatkowymi sprawami. Zyskujesz więcej czasu na sprawy, które są dla ciebie naprawdę ważne.

Integracja sklepu z dowolną aplikacją

Użyteczność to kluczowa cecha sklepu internetowego. Bogata funkcjonalność pozwala na łatwiejsze, bardziej zautomatyzowane zarządzanie sklepem i prowadzenie e-biznesu. Oddajemy w twoje ręce system, który jest zintegrowany z wieloma aplikacjami wspomagającymi internetową sprzedaż. Wciąż poszerzamy nasze możliwości i opracowujemy nowe integracje z aplikacjami zewnętrznymi, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy w stanie zaprojektować i podłączyć do sklepu każdą potrzebną aplikację. Wśród podstawowych funkcji znajdują się między innymi: połączenia z systemami płatniczymi, porównywarkami cen, hurtowniami oraz integracja z aukcjami Allegro.

Bezpłatne aktualizacje

Branża e-handlu to dynamicznie zmieniający się rynek, który wymaga najnowocześniejszych i bezpiecznych rozwiązań. Na bieżąco rozwijamy i udoskonalamy oprogramowanie sklepów. Wprowadzając nowe funkcjonalności oddajemy do dyspozycji klientów wysokiej jakości usługi. Przez cały okres korzystania z naszego systemu zyskujesz całkowicie bezpłatne aktualizacje, dzięki którym stale rozbudowujesz swój e-biznes. Oprogramowanie aktualizuje się automatycznie, bez konieczności pobierania i instalowania nowych plików. Nie musisz o niczym pamiętać. To my dbamy o to, by twój sklep ciągle się rozwijał, ty czerpiesz czysty zysk.

Przygotowanie projektu graficznego

Wizerunek sklepu internetowego ma bardzo duże znaczenie. To twój znak rozpoznawczy, dzięki któremu możesz zyskać lub stracić wielu klientów. Nikt nie chce robić zakupów w brudnych i nieuporządkowanych sklepach stacjonarnych, podobnie jak nikt nie lubi przeglądać nieestetycznych i chaotycznie zbudowanych sklepów online. Dzięki gotowym szablonom twój e-biznes nabierze odpowiedniego charakteru i wyrazu. To bardzo proste. Wybierasz dostępną szatę graficzną, dodajesz swoje logo lub banner i gotowe! To wygodne i bezpłatne.
Jeśli jednak chcesz posiadać własną, niepowtarzalną grafikę, możesz zlecić nam stworzenie unikalnego projektu identyfikacji wizualnej. Nasi specjaliści od wizerunku dostosują wygląd strony do twoich potrzeb, zaprojektują logo i bannery reklamowe. Dzięki temu twój sklep zyska wyjątkowy klimat i nowy styl.

Poradnik Allegro

Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy zupełnie darmowe kompendium wiedzy o tajnikach sprzedaży na największym polskim serwisie aukcyjnym. Wyjaśniamy od podstaw: jak założyć i prowadzić konto sprzedawcy na Allegro, jak tworzyć skuteczne aukcje internetowe i budować profesjonalny wizerunek firmy. Poradnik Allegro to wyczerpujące porady i dobre wskazówki dla początkujących sprzedawców, którzy szybko chcą osiągnąć sukces. Jeśli wolisz czerpać z doświadczenia innych, zamiast uczyć się na własnych błędach, ten poradnik jest właśnie dla ciebie. Zanim w ogóle zaczniesz sprzedawać, dowiedz się wszystkiego, co warto wiedzieć o aukcjach internetowych. Dzięki temu obniżysz koszty swojej działalności nawet kilkukrotnie!

Wsparcie telefoniczne i mailowe

Prowadzimy w pełni darmowe wsparcie techniczne dla naszych usług. Szybki i łatwy kontakt z konsultantami technicznymi zapewnia specjalna infolinia oraz elektroniczny system zgłoszeń dostępny na naszej stronie internetowej. Nie bagatelizujemy żadnego problemu, dlatego możesz do nas dzwonić i pisać w każdej sprawie. Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i szybka pomoc w rozwiązywaniu trudności. Jesteśmy do twojej dyspozycji.